273. Возраст сестры и возраст брата в сумме составляют 27 лет. Шесть лет назад брат был в 1,5

раза старше сестры. Сколько лет брату и сколько сестре? помогите пожалуйста!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Илья.

Відповідь:

Сестра 12 років  брат 15 років

Покрокове пояснення:

ця задача не математична , а більше логічна: нам сказано, що шість років тому брат був в 1,5 рази старший за сестру   і щоб таке співвідношення було вірним, є тільки дві комбінації чисел , це (6 і 9)  та (10 і 15)

 9:6=1,5     15:10=1,5   якщо ми візьмемо комбінацію 10 і 15 і добавимо по шість років, то отримаємо 16 і 21  і в сумі це буде 37 років, а нам відомо , що сьогодні їм разом тільки 27 років. Це не підходе.

Якщо приймаємо , що 6 років тому  їм було 9 і 6 років , то сьогодні їм буде   9+6=15       6+6=12    15+12=27 років.