У новорічних подарунках апельсини складають 40% усіх фруктів, мандарини - 2/3 остачі, а всі інші

фрукти - 28 яблук. Скільки всього фруктів у новорічних подарунках?

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Даша.

Ответ:

140

Пошаговое объяснение:

2/3 остачі= 100-40*(2/3)= 40%

40%+40%+28=100%

28=20%

28*5=100%

140=100%

Отвечает Гашко Богдан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

100%-40%=60% остача

60×2/3=40% мандарины

60-40=20% составляет 28 яблок

28÷20×100=140 фруктов всего