1189. Змололи от пшениці й отримали 8200 кг борошна. Решту становили висівки. На скільки кілограмів

більше дістали борошна, ніж висівок?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Артём.
Відповідь:
Я знайшов цю задачу в Інтернеті і якщо я правильно розумію, то тут 9т пшениці, а не от.
В такому разі:
9т=9000кг
1) 9000-8200=800(кг) - висівки;
2) 8200-800=7400(кг)