Запишіть неправильний дріб у вигляді мішаного числа: 17/3 37/6 67/8


Ответы на вопрос

Отвечает Бугаенко Паша.

Ответ:

17/3 = 5 2/3

37/6 = 6 1/6

67/8 = 8 3/8