Відрізок АВ задовжини 36 см точками С і D поділено у відношенні 4 : 3 : 2. Знайдіть Довжину кожної

частини

Ответы на вопрос

Отвечает Холод Екатерина.

Ответ:

4х+3х+2х=36

9х=36

х=4

АС = 4*4=16

СД = 4*3=12

ДВ = 4*2=8

Пошаговое объяснение:

Отвечает Левашов Данил.

Ответ:

16 см; 12 см; 8 см

Пошаговое объяснение:

Нехай Х - коефіцієнт пропорційності. Тоді АС буде 4х (см), СD буде 3х (см), та DB 2х (см).

Складемо рівняння: 4х+3х+2х=36

9х=36

х=4

АС=4×4=16 см

CD=3×4=12 см

DB=2×4=8 см