Петро і Марійка разом зібрали 36 білих грибів. Петро зібрав 7/12 від цієї кількості. Скільки білих

грибів зібрала Марійка ?

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.
36•7/12=31(г)
36-31=5(г)
5 грибів зібрала Марійка