Знайдіть діаметр круга площа якого дорівнює 100П см ​


Ответы на вопрос

Отвечает Куц Алексей.

Ответ:

5 см - диаметр круга

Пошаговое объяснение:

S = πd²/4

d = √S/π*1/4 = √100π/π*1/4 = √25 = 5 см - диаметр круга