Дмитрик ретельно слідкує за харчуванням свої улюбленців рибок гуппі. Він помітив, що за другий

місяць рибки з'їли на 28 г корму більше, ніж за перший. За третій місяць у 4 рази більше, ніж за другий. Скільки корму з'їли рибки гуппі за перший місяць, якщо за три місяці разом вони з' 476 грам корму? Пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Рейдман Елизавета.

Ответ:

1.) 476:28=17(г)— за другий місяць

2.) 476:6= 79 (г) — за третий місяць

3.) 476-(17+79)=380(г)

Пошаговое объяснение:

Відповідь: 380 грам рибки з'їли за три місяці.

P.s. вроде так, но на меня не рассчитывайте, я не уверена. удачи)))!!!