Швидкість катера в стоячій воді 16,2 км/год , а швидкість течії річки 1,5 км/год. Скільки

кілометрів пройде катер за 2 год проти течії і за 3 год за течією ріки ?

Ответы на вопрос

Отвечает Удалова Аня.

Пошаговое объяснение:

1)16,2-1,5=14,7(км/год)

2)14,7•3=44,1(км/год)

3)16,2+1,5=17,7(км/год)

4)17,7•2=35,5(км/год)

подалуйста:)