Частка 18, 6 і 6 дорівнює ... А-31 Б- 12,6В- 3,1Г-18​


Ответы на вопрос

Отвечает Уварова Николь.

Ответ:

Б - 12,6.

18/6=3, а 3*6=18, тому 6 і 6 утворюють 2 частки, по 3 в кожній.

Підставляємо варіанти в формулу:

А: 18/(6*6) = 0,5

Б: 6/(6*6) = 0,1

В: 6/6+6 = 1

Г: 18/(6+6) = 1,5

Отже, правильна відповідь - Б: 12,6