Корові в холодному корівнику треба на добу 40 кг кормів, а в теплому 36 кг.На скільки кілограмів

кормів менше треба на тиждень корові у теплому корівнику, ніж у холодному?

Ответы на вопрос

Отвечает Белоглазов Коля.
Розв'язання:

40 – 36 = 4 (кг) – на стільки кілограмів кормів менше треба на добу корові в теплому корівнику, ніж у холодному.

4 • 7 = 28 (кг) - на стільки кілограмів кормів менше треба на тиждень корові в теплому корівнику, ніж у холодному.

Відповідь: на 28 кілограмів.