Карлсон може з'їсти торт за 4 хв, а разом з малюком ---- за 3хв. За скільки хвилин може з'їсти торт

Малюк

Ответы на вопрос

Отвечает Кереев Ярослав.

Ответ:

Відповідь : Малюк може з'їсти торт за 12 хвилин

Отвечает Дюбанов Слава.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 : 4 = 1/4 частину з'їсть Карлсон за 1 хвилину

1 : 3= 1/3 частину з'їсть разом з малюком за 1 хвилину

1/3 - 1/4= 4/12 - 3/12= 1/12 частину з'їсть малюк за 1 хвилину

1 : 1/12= 12 хвилин може з'їсти торт Малюк