15. Розв'яжи задачу двома способами за підказками. Яна спосіб тобі зрозуміліший? Який спосіб

ефективніший Два працівники музею їздять на роботу на велосиперган Вони виїхали одночасно зі своїх будинків, відстань якими 5 км 775 м, назустріч один одному через 15 хв. Один працівник їхав із середньою швидкіст 200 м/хв. зустрілие, Яка середня швидкість іншого працівника на велосипеді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Ева.

Ответ:

1)200*15=3 км(довжина проїзду першого)

2)5775-3000= 2775 м.(довжина проїзду другого)

2) 2775:15 =185 м/хв

2 спосіб

1) 5775: 15=385 м/хв

2) 385-200= 185 м/хв

який краще спосіб такий і вибирай