З куска тканини можна зшити 12 чохлів на крісла, використовуючи по 3 м на кожний чохол. Скільки

чохлів для дивану можна зшити з цього куска тканини, якщо використовувати у 2 рази більше на 1 чохол для дивану, ніж на 1 чохол для крісла?

Ответы на вопрос

Отвечает Анисимова Валя.

Якщо з куска тканини можна зшити 12 чохлів на крісла, використовуючи по 3 м на кожний чохол, то один кусок тканини має довжину 12×3=36м.

На один чохол для дивану використовується в два рази більше тканини, ніж для крісла:

3×2 = 6м тканини використовується на чохол для дивану.

36÷6 = 6 чохлів для дивану можна зшити з цього куска тканини.

Відповідь: 6 чохлів.