Об'єм прямокутного паралепіпеда дорівнює 120 см(в кубі) . Його ширина дорівнює 3 см, а висота -- 4

см. Знайти суму довжини усіх ребер цього прямокутного паралепіпеда.

Ответы на вопрос

Отвечает Вечерская Ангелина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

V=abc

V=120 см³

b=3 см

c=4 см

a = V/(b*ca=120/(3*4)=10 см

у паралепіпеда 12 ребер

по 4 кожній.

отже,

(3+4+10)*4=68 см