Сума довжин усіх ребер прямокутного паралепіпеда дорівнює 212см.Знайти ширину паралепіпеда якщо

його висота і ширина відповідно дорівнюють 20см і 18 см Дам 50 балов (5клас)

Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Мария.

Пошаговое объяснение:

У прямоугольного параллелепипеда всего 12 ребер.

4 длины

4 ширины

4 высоты

Ширина параллелепипеда = х

4 * (20 + 18 + х) = 212

4 * (38 + х) = 212

38 + х = 212 : 4

38 + х = 53

х = 53 - 38

х = 15

Ширина параллелепипеда = (х) = 15 см

4 * (20 + 15 + 18) = 4 * 53 = 212 см