Автомобіль проїхав від одного міста другого за 2,5 год. зі швидкістю 60 км/год. З якою швидкістю

повинен їхать автомобіль, щоб пройти цю відстань за 2 год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шакиров Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,5 часа = 60 км/ч

2 часа = х км/ч

2,5/2 = х/60

х = 60 * 2,5 / 2

х = 150/2

х = 75

Ответ: 75 км/ч

Обратная пропорциональность

Отвечает Хачатрян Лилит.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,5г - 60

2 г - х

2,5:2=60÷х

Х=2,5×60÷2=75

Х=75км/час должен ехать