Банк залучив від вкладників депозитів терміном на один рік на суму 5 000 000 грн. під 12 %

річних. Згодом він видав ці залучені кошти (5 млн. грн.) позичальникам у формі кредитів терміном на один рік під 20%. Питання: Підрахуйте, який прибуток одержав банк за рік

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

5 000 000 ÷100×12=600 000грн отдал за депозиты

5 000 000÷100×20=1 000 000грн получил за кредиты

1 000 000- 600 000=400 000грн прибуток

Отвечает Филюшин Николай.

за рік банк отримав прибуток в сумі 400000грн