Знайдіть число, 2/5 якого дорівнюють 3,2​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

2/5=3,2

3,2÷2/5=3 2/10×5/2=32/10×5/2=16/2×1/1=16/2=8