людина проїхала на велосипеді 15 км зі швидкістю 20км/год а потім пройшла пішки 9км зі швидкістю 3

км/год визначте середню швидкість руху людини

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремов Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15÷20=0,75 год на велосипеде

9÷3=3год пешком

3+0,75=3,75 год всего

(15+9):3,75=6,4 км/год средняя швидк