ПОМОГИТЕ ПРОШУ Від села до станції Петрик може доїхати на велосипеді за 3 години, а дійти пішки -

за 7 годин. Його швидкість пішки на 8 км/год менша, ніж швидкість на велосипеді. З якою швидкістю (у км/год) їздить Петрик на велосипеді ?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

7*(x-8)=3x

7x-56=3x

7x-3x=56

4x=56

x=56/4

x=14