Віра за три години руху пішки та дві на велосипеді - з постійними швидкостями здолала 27 км , а за

три год на велосипеді вона може здолати на 3 км більше ніж за 8 год пішки . Яка швидкість Віри на велосипеді і яка пішки ? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лось Михаил.

Ответ:

3 (км/час) - скорость пешком.

9 (км/час) - скорость на велосипеде.

Пошаговое объяснение:

Віра за три години руху пішки та дві на велосипеді - з постійними швидкостями здолала 27 км , а за три год на велосипеді вона може здолати на 3 км більше ніж за 8 год пішки . Яка швидкість Віри на велосипеді і яка пішки ? ​

х - скорость пешком.

у - скорость на велосипеде.

Формула движения: S=v*t

S - расстояние            v - скорость             t – время

По условию задачи составляем систему уравнений:

3х+2у=27

3у-8х=3

Умножить первое уравнение на 8, второе на 3, чтобы применить метод сложения:

24х+16у=216

-24х+9у=9

Складываем уравнения:

24х-24х+16у+9у=216+9

25у=225

у=225/25

у=9 (км/час) - скорость на велосипеде.

3х+2у=27

3х=27-2у

3х=27-2*9

3х=9

х=3 (км/час) - скорость пешком.

Проверка:

3*3+2*9=27

3*9-8*3=3, верно.