Площа 48м2.знайди її периметр, якщо ширина дорівнює 60 дм. Виконай перетворення


Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ: Р-138

48м=480 дм

480:60=8

60+8=68

Р=2×(a+b)

Р=2×(60+8)=138