Дарина та Злата вчаться друкувати.За 2 год Дарина друкує 8 сторінок тексту, а Злата- 6 сторінок. За

скільки годин дівчата надрукують 28 сторінок, якщо працюватимуть разом? Помогите решить на 4 действия.

Ответы на вопрос

Отвечает Жук Саша.

Ответ:за 4 год

Пошаговое объяснение:

((8+6)=14стор за 2 год

28÷14=2

2×2=4