одна друкарка за 8 годин друкує 40 сторінок,а інша -48 сторінок.За скільки годин вони разом

надрукують 110 сторінок?

Ответы на вопрос

Отвечает Жумабаев Амир.

Ответ:

За 10год

Пошаговое объяснение:

40÷8=5 ст за 1 год 1 друкарка

48÷8=6ст за 1 год 2 друкарка

5+6=11ст за 1 год разом

110÷11=10 год