3. Визнач вид задачі та розв'яжи її. в роли Одна друкарка за годину друкує 5 сторінок, а інша . 4.

Скільки таких сторінок надрукують обидві друкарки за 7 год, працюючи разом? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Jayden Alva.
5+4=9 ( разом за годину )
9*7=63 ( за 7 годин )
Відповідь: 63 сторінки