. Знайди: 1 1 від 24 см від 63 дм 8 7 1 1 від 30 діб від 48 кг 3 6 1 1 від 20 л від 18 мм 4 9​


Ответы на вопрос

Отвечает Аникеева Дарья.

Ответ:

1/4 от 20 это 20/4*1=5

1/2 от 18 это 18/2*1=9

1/3 от 27 это 27/3*1=9

1/3 от 18 это 6 (3*6=18)

1/4 от 28 это 7 (4*7=28)

1/2 от 18 это 9 (9*2=18)

1/3 от 15 это 5 (3*5=15)