Пешеход прошел за 6 часов 24км сколько км он проходит за 15 минут​


Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Данил.

Ответ: 1 км

Пошаговое объяснение:

1)24:6=4 км/год

2)якщо 4 км за 1годину тоді треба 4:2 і ми дізнаємося скільки буде за 30 хв, щоб знайти 15 хв треба 2:2

4:2=2км/30хв

2:2=1 км/15хв

Отвечает Дядькина Лиза.

Ответ: 15 мин=1/4 часа. Тогда прошёл, (24*1/4)/6=6/6=1 км.

Пошаговое объяснение: