; 1. Периметр прямокутника дорівнює 20 см, а одна із його сторін - 6 см. Знайдіть довжину іншої

сторони прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Андриянова Даша.

Ответ:

Периметр прямокутника це дві сторони додаються и множуться на 2 отже

6*2=12 це дві однакових сторони

20-12=8 це дві инших сторони

8/2=4 це друга сторона

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кенесбекова Айнара.

Ответ:

8:2=4

Пошаговое объяснение: