Поїзд пройшов 3/7усього шляху,що становило 102км. Скільки кілометрів становить довжина всього шляху?


Ответы на вопрос

Отвечает Кубрак Таисия.

Ответ:

весь путь 238 км

Пошаговое объяснение:

102:3*7=34*7=238 км  весь путь