На ялинці 18 іграшок з них 4 синіх, 5 червоних, а решта жовті. Скільки жовтих іграшок


Ответы на вопрос

Отвечает Абишев Ратмир.

Ответ:

1) 4+5=9 синіх і червоних іграшок разом

2) 18-9=9 жовтих іграшок

Так наверное

Отвечает Лебедева Анастасия.

Ответ:

1) 4+5=9(іграшок) червоних і синіх всього

2) 18 - 9 =9 (іграшок) жовтих

Відповідь: 9 жовтих іграшок

Пошаговое объяснение: