552. Старший брат зібрав 12 кошиків вишень, а молод- ший 9 кошиків. Усього вони зібрали 105 кг

вишень, Скільки кілограмів вишень зібрав кожний брат, якщо вага всіх кошиків однакова? ппи 27 пачок зошитів у клітинку та

Ответы на вопрос

Отвечает Жигаров Максим.

Ответ:60кг и 45кг

Пошаговое объяснение:

12+9=21кош разом

105÷21=5кг в 1 кошику

12×6=60кг старш

99×5=45кг молодш