А.3 % якого дорівнюють 15 б. 10% якого дорівнюють 0,73в. 44% якого дорівнюють 8,8г. 150% якого

дорівнюють 24,8ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ТРЕБА ДУЖЕ​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а)

3%-15

100%-Х                Х=(100*15):3= 500

б)

10% -0,73

100%- Х            х=(100*0,73):10= 7,3

в)

44 % -8,8

100%-Х               Х=(100*8,8):44= 20

г)

150%- 24,8

100%-Х                   х=(100*24.8):150≈16,5