Поле, площа якого дорівнює 17 1/2 га, засіяли соєю і квасолею.Соя займала 6/7 усього поля.Скільки

гектарів поля було засіяно квасолею?

Ответы на вопрос

Отвечает Городецкий Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 17. 1/2 * 6/7 = 35/2 * 6/7 = 5/1 * 3/1 = 15/1 = 15 (га) - засеяно соей

2) 17. 1/2 - 15 = 2. 1/2 (га) - засеяно квасолею

Ответ: 2. 1/2 га

Отвечает Фёдорова Екатерина.

Ответ:

2 1/2 га.

Пошаговое объяснение:

1. 1 - 6/7 = 1/7 (всего поля) засеяно фасольюзасечно фасолью.

2. 17 1/2 • 1/7 = (35•1)/(2•7) = (5•1)/(2•1) = 2 1/2 (га)