Замовлення на виготовлення меблів 3 столяри виконали за 16 днів. За скільки днів зможуть виконати

це замовлення 8 столярів, якщо їх продуктивність праці буде однаковою?

Ответы на вопрос

Отвечает Власова Евгения.
8 робітників виконають замовлення у 8/3 разів швидше, ніж три робітники.
Отже, 16 / (8/3) = 16*3/8 = 6 (днів)
Відповідь: 6 днів