Замовлення на виготовлення меблів 3 столяри виконали за 12 днів за скільки днів з можуть виконати

це замовлення 9 столярів, якщо їх продуктивність праці буде однаковою? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Анибалов Вова.

Ответ: за 4 дні

Пошаговое объяснение:

3 столярів - 12 днів

9 столярів - х днів

9/3=12/х

х=12*3:9

х=4 дні