6 робітників виконали замовлення за 15 днів. Скільки часу потрібно 10 робітникам, щоб виконати це

замовлення, якщо продуктивність праці буде однаковою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Малетич Христина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6 рабочих = 15 дней

10 рабочих = х дней

6/10 = х/15

х = 15 * 6 / 10

х = 90/10

х = 9

Ответ: 9 дней

Обратная пропорциональность

Отвечает Авраменко Артур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6р - 15д

10 - х

6÷10=х÷15

Х=6×15÷10=9 дней