2 В 3. Розв'яжи задачу. Зі складу заводу в магазини було доставлено 38 440 чо- ловічих годинників,

а жіночих удвічі більше. Після цього на складі заводу залишилася ще десята частина тієї кількості годинників, які доставили в магазини. Скіль- ки годинників було на складі заводу спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Трофименко Регина.

Ответ:126852 год

Пошаговое объяснение:

38440×2=76880 женских

38440+768800=115320 часов всего

115320÷10=11532 часов осталось

115320+11532=126852 год було