Відомо що а +b =25 чому дорівнює a-7+b


Ответы на вопрос

Отвечает Вайгель Ангелина.

Ответ:

18

Пошаговое объяснение:

a+b=25\\\\a-7+b=(a+b)-7=25-7=18