У вивторок в музей видывал 420 усиб ещё в три раза меньше ниж у понедилок и на 45 бильше ниж у

середу скольки осиб побывало в музее протягом цих 3 днив ? простите за ошибки просто хочу дописать и спать очень​

Ответы на вопрос

Отвечает Алмазова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

420 * 3= 1260 осіб було в музеї у понеділок

420- 45= 375 осіб було у середу

420 + 1260 + 375= 2055 осіб побувало в музуї протягом цих 3 днів