6. Густина повітря температурі 0 градусів дорівнює 1.29 * 10^⁸г / cm³ Яку масу мають 1200 см³

повітря? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Чан Гаяна.
Для знаходження маси повітря (m) вам потрібно помножити його об'єм (V) на густину (ρ):

m = V * ρ

Для вас об'єм повітря дорівнює 1200 см³, а густина повітря при температурі 0 градусів дорівнює 1.29 * 10^⁸ г/см³. Підставимо ці значення в формулу:

m = 1200 см³ * (1.29 * 10^⁸ г/см³) = 1.548 * 10^11 г

Отже, маса 1200 см³ повітря при температурі 0 градусів дорівнює 1.548 * 10^11 грамів.
Дай корону будь ласка(((