Скоротити неправильні дробі, та виділити їх цілий частини: а)12/9; б)42/30.


Ответы на вопрос

Отвечает Боровик Алина.

а)

 \frac{12}{9}  =  \frac{4}{3}  = 1 \frac{1}{3}

б)

 \frac{42}{30}  =  \frac{7}{5}  =  \frac{14}{10}  = 1.4

Отвечает Петренко Вероника.

Ответ:

12/9=4/3=1 1/3

42/30=7/5=1 2/5

Пошаговое объяснение: