Скоротити неправильні дроби та виділити їх цілі частини: 12/9, 42/30 СРОЧНО!!


Ответы на вопрос

Отвечает Елизавета Лиза.

Ответ:

12/9=4/3=1 1/3

42/30=7/5=14/10=1.4