1.5 в неправильному дробі 1.4 в неправильному дробі 3.6 в неправильному дробі


Ответы на вопрос

Отвечает Астафьева Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1,5 = 15/10 = 3/2 = 1 1/2

1,4 = 14/10 = 7/5 = 1 2/5

3,6 = 36/10 = 18/5 = 3 3/5

Отвечает Фаткуллина Лера.

1.5 в неправильному дробі записується як 1 1/2.

1.4 в неправильному дробі записується як 1 2/5.

3.6 в неправильному дробі записується як 3 3/5