2. Знайди число: а) 2 % якого дорівнюють 1; в) 32 % якого дорівнюють 18; Розв'яжи задачу. б) 5 %

якого дорівнюють 40,5; г) 50 % якого дорівнюють 12,5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Юзик Максим.

Ответ:а) 50 в) 56,25 б) 810 г) 25

Пошаговое объяснение:а) 100%:2%=50% 1×50=550

В) 18:32=0,5625×100%=56,25

Б) 5%×20=100% 40,5×20=810

Г) 50%+50%=100% 12,5+12,5=25