Виконати ділення з остачею: а)49 : 8 б) 484 : 32


Ответы на вопрос

Отвечает Марупов Артём.

Ответ:

1) 49 : 8 = 6 (ост. 1)

2) 484 : 32 = 15 (ост. 4)

Пошаговое объяснение:

Розглянемо ділення з остачею на прикладі:

13 : 2. Найбільшим числом, яке буде менше, ніж 13 і на яке можна помножити 2, і одержати ціле число (12) буде 6. Помножимо - 2 * 6 =12. Потім віднімемо 13 і 12 і отримаємо 1 - це і буде остача.

Якщо остача більша, ніж дільник, то ділення виконане неправильно.

Ну і на поданих прикладах:

49 : 8. Шукаємо число, яке буде менше ніж 49 і на яке можна помножити 8, одержавши ціле число. Згадуємо, що 8 * 6 = 48. 48 - ціле число, яке менше ніж 49. Отже, частка - 6, остача 49 - 48 = 1.

Отвечает Гладько Инга.

Ответ:

а)48:8=6

б)484:32=15,125