2. Виконати ділення з остачею : 1) 49 : 8; 2) 484 : 32: допоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Вережак Саня.

Відповідь:

1) 49 : 8 = 6 (ост. 1)

2) 484 : 32 = 15 (ост. 4)

Покрокове пояснення:

Розглянемо ділення з остачею на прикладі:

13 : 2. Найбільшим числом, яке буде менше, ніж 13 і на яке можна помножити 2, і одержати ціле число (12) буде 6. Помножимо - 2 * 6 =12. Потім віднімемо 13 і 12 і отримаємо 1 - це і буде остача.

Якщо остача більша, ніж дільник, то ділення виконане неправильно.

Ну і на поданих прикладах:

49 : 8. Шукаємо число, яке буде менше ніж 49 і на яке можна помножити 8, одержавши ціле число. Згадуємо, що 8 * 6 = 48. 48 - ціле число, яке менше ніж 49. Отже, частка - 6, остача 49 - 48 = 1.