Знайди значення виразу (m+3)²-30, якщо m=12


Ответы на вопрос

Отвечает Ауелбекова Акниет.

Ответ:

Для знаходження значення виразу (m+3)²-30, коли m=12, спочатку підставимо значення m у вираз:

(m+3)²-30 = (12+3)²-30

Тепер обчислимо цей вираз:

(12+3)² = 15² = 225

Тепер віднімемо 30:

225 - 30 = 195

Отже, значення виразу (m+3)²-30, коли m=12, дорівнює 195.

Пошаговое объяснение: