туристи за першу годину пройшли 4 1/3 км,а за другу на 1/6 км менше. Скильки километрів пройшлаи

туристи за 2 години.

Ответы на вопрос

Отвечает Нестеренко Снежана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 4 1/3 - 1/6=4 2/6 - 1/6=4 1/6 км пройшли туристи за другу годину

2) 4 1/3 + 4 1/6 = 4 2/6 + 4 1/6 = 8 3/6=8 1/2 км пройшли туристи за 2 години