Туристи прошли шлях завдовжки 10 км. За першу годину вони пройшли 0,4 усього шляху, а за другу -

2/3 решти. Скільки кілометрів пройшли туристи за другу годину?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тлеуов Олжас.

1) 10*0,4= 4 (км) - пройшли за першу годину

2) 10-4 = 6 (км) - решта шляху

3) 6*2/3 = 4 (км) - 2/3 решти шляху пройшли за другу годину.

Відповідь: за другу годину туристи пройшли 4 км.